Fotograf Atolyeleri

Laster innhold, vennligst vent!

Konular

Temel Fotograf

Fotoğraf, görsel sanatların yüzyılımızda vazgeçilmez, geliştirilebilir öğesi ve sanat dalı haline gelmiştir. Gelişen teknoloji fotoğraf makinesini kullanımını ... Devamı »
 

Moda Fotografciligi

Fotoğrafla ilgiliyseniz eninde sonunda, Moda ve Reklam Fotoğrafçılığı kapınızı çalacak ve kayıtsız kalamayacaksınız. Bu sahada kendinize de bir yer açmak istiyorsanız bu atölye ... Devamı »
 

Gece Fotografciligi

Akşam ve Gece Fotoğrafları Atölyesi kapsamında, gün batımından önceki zaman diliminden yani akşam üzeri saatlerinden başlayıp, gün doğumuna kadar olan zaman içinde, doğal ... Devamı »
 

Urun Fotografciligi

Günümüzde fotoğraf; yaşamın her alanında ve her sektörde çok sıkça kullanılan, çabuk tüketilen bir reklam malzemesi, aynı zamanda özellikle tanıtım amaçlı en iyi görsel materyallerin ... Devamı »
 

Manzara Fotografciligi

Fotoğraf, görsel sanatların yüzyılımızda vazgeçilmez, geliştirilebilir öğesi ve sanat dalı haline gelmiştir. Gelişen teknoloji fotoğraf makinesini kullanımını kolaylaş ... Devamı »
 

Mucevher Fotografciligi

Takı ve mücevher fotoğrafçılığı, ürünlerin özelliğinden dolayı çok özel çekim teknikleri gerektiren bir fotoğraf dalıdır. Kısaca, Platin, Altın, Gümüş, Bronz, Cam, Kristal, Çelik ... Devamı »
 

Still-Life Fotografciligi

Still Life fotoğrafçılığının tam karşılığı dilimizde olmamakla birlikte, durağan cisim yada durağan obje fotoğrafçılığı olarak litaratürümüze geçmiş durumda. Yukardaki ... Devamı »
 

Mimari Fotografcilik

Mimarlık, her geçen gün bizi çevrelemeye devam ediyor. Gün geçmiyorki yeni tarz görmeyelim. Üstelik biz asırlar öncesinden kalan mimari yapıları bile henüz çeşitli nedenlerle ... Devamı »
 

Portre Fotografciligi

İstatistikler gösteriyor ki; fotoğrafla ilgisi olan hemen herkes içinde insan olan fotoğraflara daha çok ilgi duyuyor. Fotoğrafçılar da“portre”, “insan” ve “yaşam” kategor ... Devamı »
 

Profesyonel Fotografcilik

Fotoğrafı profesyonel düzeyde öğrenmek, fotoğraflarınızdan para kazanmak istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Bu atölye bitiminde, ürettiğiniz fotoğraflar size yeni bir gelir ... Devamı »
 

Studyo Fotografciligi

Her fotoğrafçının bir stüdyo deneyimi olmalıdır. Fotoğrafla uğraşıyorsanız, illaki bir gün karşınıza stüdyo çalışması ile alakalı bir konu gelecektir. Bu atölye bu duruma ... Devamı »
 

Fotomodellik Atolyesi

Atölyemiz tümüyle konu kapsamındaki kişisel gelişiminiz üzerine anlatım ve uygulama formatında düzenlenmektedir. Anlatımlar, herkesin anlayabileceği şekilde ve tekrarlı ... Devamı »